• انواع خدمات ترجمه

انواع خدمات ترجمه

ترجمه مقاله

این روزها ترجمه مقالات ISI و پژوهش‌های علمی دغدغه بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده و از رایج‌ترین انواع خدمات ترجمه است. ما با گردآوری مترجمین متخصص از رشته‌های مختلف سعی کرده‌ایم بهترین عملکرد را با هزینه‌ای معقول داشته باشیم. با ضمانت ترجمه شما می‌توانید با خیالی راحت سفارش خود را ثبت کنید. در مدت ضمانت، متن ترجمه شده قابلیت اصلاح داشته و اگر رضایت شما جلب نشد کل مبلغ سفارش به شما بازگردانده خواهد شد. برای شروع فرآیند ثبت سفارش کافیست فایل مقاله را در صفحه ثبت سفارش بارگذاری نمایید. برای این کار شما نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید و در عرض چند دقیقه ثبت سفارش به پایان می‌رسد.

انواع خدمات ترجمه

 

انواع خدمات ترجمه

ترجمه کتاب

ترجمه کتب (بالای ۳۰ هزار کلمه) به دلیل حجم زیاد آنها بین چندین مترجم تقسیم شده و در نهایت توسط یک ویراستار هماهنگی کلی انجام می‌شود. حجم زیاد متن کتاب بطور یقین منجر به افزایش هزینه ترجمه کتاب خواهد بود. به همین جهت و برای اطمینان شما از مناسب بودن کیفیت ترجمه، هزینه بصورت مرحله‌ای اخذ خواهد شد. برای ثبت سفارش ترجمه کتاب به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. پس از بررسی سفارش، پیش فاکتور مخصوص ترجمه کتاب برای شما صادر خواهد شد. بیان این نکته ضروریست که خدمات ترجمه کتاب به دلیل حجم بالای آن با تخفیف ویژه قابل ارائه است.

در صورتیکه هدف شما ترجمه چند فصل محدود از یک کتاب می‌باشد، کافیست طبق روال عادی ثبت سفارش خود را انجام دهید. تمام تلاش ما این خواهد بود که کار ترجمه را به بهترین مترجمین خود بسپاریم.

ترجمه محتوا

ممکن است برای وبسایت، وبلاگ، یا هر مورد دیگری از این دست نیازمند تولید محتوا باشید. در این شرایط شاید بخواهید با گردآوری مطالب مورد نیاز خود از منابع آنلاین به آن غنای بیشتری دهید. ترجمه فنی در کنار شماست تا در این زمینه به شما کمک کند. کافیست متون مد نظر خودتان را به یک فایل Word منتقل کنید و کار ترجمه را به ما بسپارید. البته به یاد داشته باشید مطالبی که در هر سفارش ثبت می‌نمایید باید راجع به یک موضوع خاص باشند. اگر محتوای شما بیش از یک موضوع را شامل می‌شود برای هر کدام یک سفارش مجزا ارسال کنید. اینکار هزینه شما را افزایش نمی‌دهد، ولی کیفیت ترجمه را ارتقا خواهد داد. برای ثبت سفارش اینجا را کلیک کنید.

انواع خدمات ترجمه

اسکرول