• ترجمه تخصصی زیست شناسی

ترجمه تخصصی زیست شناسی

وبسایت ترجمه فنی آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور در تمامی گرایش‌های رشته‌ زیست شناسی است.

♦ جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته زیست شناسی صرفا تسلط مترجم بر زبان انگلیسی کافی نیست بلکه مترجم باید خود متخصص این رشته باشد تا بتواند از عهده ترجمه صحیح لغات تخصصی این رشته برآمده و درک کاملی از متون داشته باشد.

♦ مترجمین وبسایت ترجمه فنی ابتدا طی فرآیند سیستماتیک جذب مترجم (شامل آزمون آنلاین) و بر مبنای توانایی خود در درک متون انگلیسی گزینش می‌شوند. سپس مترجمین در ادامه روند همکاری و بر مبنای کیفیت کاری آنها در زمینه زیست شناسی رتبه بندی شده و بر مبنای کیفیت درخواستی مشتری پروژه ترجمه به آنها توزیع می‌گردد.

♦♦ ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در تمامی گرایش‌های زیست شناسی قابل ارائه است.

• علوم سلولی و مولکولی

• ژنتیک

• میکروبیولوژی

• بیوشیمی

• بیوفیزیک

• زیست فناوری میکروبی

• زیست فناوری دریا

• زیست فناوری- صنعت و محیط زیست

خدمات قابل ارائه در رشته زیست شناسی:

مشتریان گرامی می‌توانند خدمات زیر را در زمینه تخصصی رشته زیست شناسی دریافت نمایند:

کیفیت ترجمه:

کلاس B: در این کیفیت کار ترجمه به مترجمی ارجاع می‌شود که تا حد مقدور بیشترین مهارت را در زمینه تخصصی مرتبط با متن داشته باشد. تایپ متن ترجمه شده در زبان مقصد رایگان می‌باشد.

کلاس A: این کیفیت زمانی کاربرد دارد که شما تاکید بر انتخاب مترجم متخصص در زمینه مرتبط با متن خود را دارید. این کیفیت مناسب آن دسته از مشتریانی می‌باشد که خواهان بیشترین دقت، کیفیت و تخصص در امر ترجمه هستند. این کیفیت شامل بازخوانی و اصلاح ترجمه نیز بوده و تایپ متن بصورت رایگان انجام می‌شود.

سرعت ترجمه:

عادی: در صورتیکه در تنگنای زمانی قرار ندارید این سرعت را انتخاب کنید تا برای شما مقرون به صرفه باشد. این سرعت بر مبنای توانایی یک مترجم عادی در ترجمه تعداد کلمات روزانه تنظیم شده است و مناسب اکثر پروژه‌ها می‌باشد.

فوری: در صورتیکه سرعت ترجمه برایتان از اولویت بالایی برخوردار است می‌توانید از این سرعت استفاده کنید. با این گزینه متن شما با سرعت تقریبا دو برابر حالت عادی ترجمه خواهد شد.

ضمانت ترجمه

مشتری حق دارد از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی می‌پردازد اطمینان حاصل نماید. ما اینجا هستیم تا شما با خیال آسوده متون خود را ترجمه نمایید. در دوره ضمانت ترجمه می‌توانید نسبت به کیفیت آن اعتراض کنید. تا زمانیکه اصلاحات انجام یافته رضایت شما را جلب نکند مبلغ پرداختی شما نزد ما محفوظ است.

انواع خدمات ترجمه

ترجمه مقاله

این روزها ترجمه مقالات ISI و پژوهش‌های علمی دغدغه بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده و از رایج‌ترین انواع خدمات ترجمه است. ما با گردآوری مترجمین متخصص از رشته‌های مختلف سعی کرده‌ایم بهترین عملکرد را با هزینه‌ای معقول داشته باشیم. با ضمانت ترجمه شما می‌توانید با خیالی راحت سفارش خود را ثبت کنید. در مدت ضمانت، متن ترجمه شده قابلیت اصلاح داشته و اگر رضایت شما جلب نشد کل مبلغ سفارش به شما بازگردانده خواهد شد.

ترجمه کتاب

ترجمه کتب (بالای ۳۰ هزار کلمه) به دلیل حجم زیاد آنها بین چندین مترجم تقسیم شده و در نهایت توسط یک ویراستار هماهنگی کلی انجام می‌شود. حجم زیاد متن کتاب بطور یقین منجر به افزایش هزینه ترجمه کتاب خواهد بود. به همین جهت و برای اطمینان شما از مناسب بودن کیفیت ترجمه، هزینه بصورت مرحله‌ای اخذ خواهد شد. برای ثبت سفارش ترجمه کتاب به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. پس از بررسی سفارش، پیش فاکتور مخصوص ترجمه کتاب برای شما صادر خواهد شد. بیان این نکته ضروریست که خدمات ترجمه کتاب به دلیل حجم بالای آن با تخفیف ویژه قابل ارائه است.

در صورتیکه هدف شما ترجمه چند فصل محدود از یک کتاب می‌باشد، کافیست طبق روال عادی ثبت سفارش خود را انجام دهید. تمام تلاش ما این خواهد بود که کار ترجمه را به بهترین مترجمین خود بسپاریم.

ترجمه محتوا

ممکن است برای وبسایت، وبلاگ، یا هر مورد دیگری از این دست نیازمند تولید محتوا باشید. در این شرایط شاید بخواهید با گردآوری مطالب مورد نیاز خود از منابع آنلاین به آن غنای بیشتری دهید. ترجمه فنی در کنار شماست تا در این زمینه به شما کمک کند. کافیست متون مد نظر خودتان را به یک فایل Word منتقل کنید و کار ترجمه را به ما بسپارید. البته به یاد داشته باشید مطالبی که در هر سفارش ثبت می‌نمایید باید راجع به یک موضوع خاص باشند. اگر محتوای شما بیش از یک موضوع را شامل می‌شود برای هر کدام یک سفارش مجزا ارسال کنید. اینکار هزینه شما را افزایش نمی‌دهد، ولی کیفیت ترجمه را ارتقا خواهد داد.

نحوه ثبت سفارش:

شما براحتی می‌توانید پروژه ترجمه مورد نظرتان را با مراجعه به صفحه ثبت سفارش ترجمه ثبت نمایید. کارشناسان ما در مدت زمان ۳۰ دقیقه و با توجه به موارد درخواستی شما تعداد کلمات، مدت زمان ترجمه و هزینه آن را محاسبه نموده و پیش فاکتور مربوطه را به ایمیل شما ارسال خواهند نمود. شما با دریافت پیامک از ارسال این ایمیل آگاه خواهید شد.

پس از دریافت پیش فاکتور و در صورتیکه مایل هستید پروژه ترجمه شما توسط وبسایت ترجمه فنی انجام شود می‌توانید با مراجعه به صفحه واریز به حساب آنلاین و پرداخت هزینه درج شده در پیش فاکتور از شروع روند ترجمه پروژه با مشخصات درخواستی خود اطمینان حاصل نمایید.

در پایان پروژه فایل Word ترجمه در زبان مقصد به شما ایمیل خواهد شد. ارسال ایمیل پروژه تکمیل شده با پیامکی به شما اطلاع داده می‌شود.

نحوه ثبت سفارش نمونه ترجمه:

جهت تامین اطمینان خاطر شما عزیزان و فراهم نمودن فرصت سنجش پروژه ترجمه قبل از شروع آن، سایت ترجمه فنی این امکان را ایجاد نموده است تا قبل از ثبت سفارش نهایی خود از کیفیت ترجمه اطلاع پیدا کنید. در صورت ثبت سفارش نمونه ترجمه، در مدت ۴۸ ساعت ۳ فایل ترجمه شده در قالب یک ایمیل به شما ارسال خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از شماره مترجم‌های ارائه شده نسبت به ثبت سفارش پروژه اصلی خود اقدام کنید تا مترجم انتخابی شما کار ترجمه را آغاز نماید. توجه داشته باشید که این کار فقط زمانی به شما پیشنهاد می‌شود که پروژه ترجمه مورد نظرتان طولانی باشد.

اسکرول