• ثبت سفارش ترجمه

ثبت سفارش ترجمه

ثبت سفارش ترجمه

مشتری گرامی،

لطفا سفارش خود را با مشخصات کامل در فرم زیر ثبت نمائید. سفارش شما در مدت ۳۰ دقیقه ارزیابی گشته و پیش فاکتور بصورت رایگان به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای صرفه‌جویی در وقت شما عزیزان، سیستم ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمه فنی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد.

گاهی اوقات (فقط ۵ درصد سفارشات) بدلیل ترافیک کاری بالا ممکن است صدور پیش فاکتور در زمان فوق مقدور نبوده و با تاخیر مواجه شود.

توجه: اگر متن مورد نظر شما جهت ترجمه بیش از ۳۰ هزار کلمه باشد، پیش فاکتور مخصوص ترجمه کتاب برای شما صادر خواهد شد. در این شرایط و برای بالا بردن سرعت، کار ترجمه بین چند مترجم تقسیم شده و توسط یک ویراستار هماهنگی لازم بین متون انجام خواهد گرفت. در ضمن لازم به ذکر است که هزینه این نوع خدمات بصورت مرحله‌ای از شما اخذ می‌گردد. به این معنی که کار ترجمه صرفا در صورت رضایت شما از کیفیت آن ادامه خواهد یافت. در پایان باید تاکید نمود که به دلیل زیاد بودن حجم کتاب، پیش فاکتور با تخفیف ویژه‌‌ای صادر می‌شود.

لازم به ذکر است راهنمایی‌های لازم در خصوص نحوه ادامه ثبت سفارش ترجمه در پیش فاکتور درج شده‌اند. با این حال اگر قبل از ثبت سفارش سوالی دارید می‌توانید به صفحه سوالات متدوال مراجعه نمایید و در صورت عدم وجود پاسخ شما لطفا با مراجعه به صفحه تماس با ما بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید. برای اطلاع از تعرفه‌ها می‌توانید به صفحه تعرفه خدمات مراجعه نمایید و برای آشنایی با انواع خدمات ترجمه فنی اینجا را مطالعه کنید.

اسکرول