• سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

سایت ترجمه فنی تا حد امکان از حریم شخصی کاربر دفاع میکند و به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران (فقط شامل همکاران محترم) است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. سایت ترجمه فنی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

اگرپیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سایت ترجمه فنی حق خود را جهت پیگیری قانونی محفوظ می داند.

سایت ترجمه فنی تمامی پیامهای خود را از طریق شماره های ۱۰۰۰۲۰۴۰۰، ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ و ۰۹۰۵۷۳۹۵۷۶۰ پیامک میکند و هرگونه تماس ارتباطی غیر از شماره های فوق معتبر نمی‌باشد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت ترجمه فنی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت ترجمه فنی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را توسط ایمیل info@fannitrans.com اطلاع دهید.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مسئولیت ارائه اطلاعات اشتباه توسط کاربر یا مشتری از قبیل آدرس و تلفن و ایمیل و… بر عهده خودکاربر می باشد.

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت ترجمه فنی و جزو مالکیت مادی و معنوی آن بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای سایت ترجمه فنی محفوظ می‏‌دارد.

اسکرول